Poznaj Nelsona

Nelson-X to marka produktów spacerowych dla psów, którą założyłam w 2017 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie na dobrej jakości produkty spacerowe dla psów. Wcześniej prowadziłam przedsiębiorstwo produkujące legowiska dla psów, więc branża artykułów zoologicznych nie była mi obca. Kiedy zapadła decyzja o stworzeniu marki artykułów spacerowych dla psów, pozostało tylko wymyślenie odpowiedniej nazwy. Chciałam, aby jej nazwa pozytywnie się kojarzyła tak jak produkty, które tworzę i projektuję. Pomysł nasunął się właściwie sam, kiedy odwiedziłam moją przyjaciółkę, a na przeciw mnie jak zwykle kiedy do niej przyjeżdżałam, wybiegł on – Nelson. Mały najukochańszy słodziak pod słońcem, jak go pieszczotliwie nazywam, mój książę – piesek rasy mops. Jak zwykle przywitał mnie merdaniem ogonka i taką radością, że wiedziałam już, że najwyższej jakości produkty dające zadowolenie z użytkowania, każdemu właścicielowi psa, nie może się nazywać inaczej niż Nelson. Jednakże domena nelson była zajęta więc dodałam do imienia mojego spacerowego towarzysza X jako dodatkowy znaczek kiedy nie wiemy co ma być dalej 🙂 Marka Nelson-X ruszyła pełną parą w 2017 roku, a Nelson został oczywiście pierwszym jej modelem i testerem produktów.

Anna Wajer – właścicielka

Produkujemy produkty najwyższej jakości, które nieustannie staramy się ulepszać, tak aby każdy pies oraz jego właściciel był tak zadowolony ze spaceru, jak my jesteśmy z Nelsonem 🙂

Nasze produkty cechuje:

Najwyższa jakość


Wszystkie nasze produkty wyprodukowane są w całości naszej firmie w Bydgoszczy, w całości uszyte na profesjonalnych maszynach szwalniczych. Wykorzystujemy najwyższej jakości materiały – nici, taśmy, okucia, klamry.

Komfort i wygoda


Naszym celem jest stworzenie produktów, które będą komfortowe dla psa i wygodne dla jego właściciela. Stąd w naszej ofercie produkty podszyte specjalną siateczką, która jest nie tylko wygodna, ale także nie niszczy sierści psa, bo w Nelson-X wiemy, co jest naprawdę ważne.

Powstają z pasji do zwierząt


W Nelson-X wiemy, że ktoś tych produktów będzie używał, bo sami ich używamy, dlatego dbamy, aby każdy produkt, a zwłaszcza produkty z serii premium, był maksymalnie dopracowany i był gwarancją niezapomnianego spaceru.

Unikalny design


Staramy się, aby nasze produkty były nie tylko komfortowe, użyteczne i trwałe, ale także ładne, bo sami lubimy piękne rzeczy. Nelson-X to połączenie estetyki, komfortu i trwałości.

Zobacz nasz katalog

Zobacz produkty NELSON-X i pokochaj je za ich jakość, która jest gwarancją bezpieczeństwa Twojego pupila, oraz funkcjonalność, bo zwykły spacer z psem może być pasjonującą przygodą…